Tani Kurier Kraków

kg
dł. X szer. X wys.

Co zyskujesz?

Polecamy tanie usługi kurierskie w Kraków w cenie OBNIŻONEGO cennika, obowiązującego dla firm wysyłających paczki masowo.

  • płacisz do 70% mniej niż według standardowego cennika!
  • czekasz na odbiór przesyłki przez kuriera w wygodnym dla Ciebie terminie i miejscu, np. w biurze, domu czy mieszkaniu w przyszły czwartek
  • znasz cenę paczki przed wypełnieniem szczegółowych danych adresowych
  • zapłata za usługę on-line, nie musisz mieć gotówki!
  • drukujesz wypełniony druk, nic nie wypełniasz!
  • nie masz ograniczeń - możesz wysłać/nadać paletę, kopertę, paczkę lokalną lub przesyłkę międzynarodową
Tani Kurier Kraków

Kraków największy w Małopolsce

Krakowa, czyli dawnej stolicy Polski chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To ogromne miasto jest drugie pod względem liczby mieszkańców w kraju, największe w Małopolsce i bardzo ważne pod kątem biznesowym na tle innych tego typu metropolii. To tu znajduje się główne siedziby wielu instytucji narodowych z kategorii nauk, ekonomii, prawa czy nawet wojska.

Tani kurier w Krakowie

Ze względu na coraz większe zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi oraz bardzo dużą konkurencję, firmy kurierskie w Krakowie nie mają łatwego zadania. Przesyłki międzynarodowe i krajowe muszą być przecież doręczone jak najszybciej pod wskazany adres, a tani kurier do tego powinien kosztować jak najmniej. Na szczęście w Krakowie działa na tyle dużo spółek kurierskich, że jego mieszkańcy - zarówno podmioty prywatnie jak i międzynarodowe korporacje - mają w czym wybierać.