Tani Kurier Paleta Kraków

kg
dł. X szer. X wys.

Co zyskujesz?

Polecamy tanie usługi kurierskie w Kraków w cenie OBNIŻONEGO cennika, obowiązującego dla firm wysyłających paczki masowo.

  • płacisz do 70% mniej niż według standardowego cennika!
  • czekasz na odbiór przesyłki przez kuriera w wygodnym dla Ciebie terminie i miejscu, np. w biurze, domu czy mieszkaniu w przyszły czwartek
  • znasz cenę paczki przed wypełnieniem szczegółowych danych adresowych
  • zapłata za usługę on-line, nie musisz mieć gotówki!
  • drukujesz wypełniony druk, nic nie wypełniasz!
  • nie masz ograniczeń - możesz wysłać/nadać paletę, kopertę, paczkę lokalną lub przesyłkę międzynarodową
Tani Kurier Paleta Kraków

W Krakowie działają też przesyłki paletowe

A co gdyby tak zamawianie kuriera w Krakowie było jeszcze prostsze niż dotychczas? Tak! W tym celu powstał specjalny serwis GlobKurier.pl, który niemal całą pracę wykona za nadawcę paczki. Wystarczy wycenić paczkę w formularzu na górze strony i wybrać najlepszą ofertę wśród wielu dostępnych przewoźników. Każda z nich doręczy nie tylko pakunki o małej wielkości, ale i przesyłki paletowe, które niezwykle ciężko przetransportować pod wyznaczony adres bez pomocy profesjonalnego kuriera.

Kraków ośrodkiem inwestycji

Kraków jako centralny ośrodek aglomeracji krakowskiej jest bardzo atrakcyjny dla wielu inwestorów, którzy już od kilku lat wybierają stolicę województwa małopolskiego jako siedziby swoich nowoczesnych i przyszłościowych firm. Serwis GlobKurier.pl oznacza dla nich wysyłę paczki przy ogromnej oszczędności czasu. Wszystko to dodatkowo bez wychodzenia z domu, stania w kolejce wybranego oddziału czy nawet telefonu do kuriera. Dlatego jeśli tylko komukolwiek nadawanie paczek tradycyjną metodą wydaje się choć trochę problematyczne, GlobKurier.pl przychodzi z pomocą!